the better way to heat

the better way to heat

SOCIAL MEDIA   

WIRTUALNY DORADCA

STREFA PARTNERA

20 lat specjalizacji
w pompach ciepła

Marka
alpha innotec

 

20 lat specjalizacji
w pompach ciepła

Marka
alpha innotec

 

Stałość i konsekwencja
20 lat specjalizacji wyłącznie w pompach ciepła

 

Stałość i konsekwencja to najważniejsze cechy profesjonalizmu. Taka jest i zawsze chce być alpha innotec - konsekwentna i spójna w swojej wizji począwszy od 1998 roku. Wierzymy, że koncentracja na wybranych produktach - w naszym przypadku wyłącznie na pompach ciepła, sprawia, że jest się naprawdę dobrym w tym, co się robi. Działając w bardzo zdefiniowanym obszarze, łatwo jest nam kontrolować wszelkie branżowe nowości oraz przykładać wagę do jakości naszych produktów w najdrobniejszych szczegółach. Zawsze dbamy o najlepsze parametry naszych pomp, bezkompromisową solidność ich wykonania oraz klasyczny w swojej prostocie i unikalny design.

 

Historia

 

Powstała w 1998 roku niemiecka marka alpha innotec od początku postawiła nacisk na specjalizację w zdefiniowanym obszarze - wyłącznie pomp ciepła. W niemieckim mieście Kasendorf (Bawaria) mieści się centrum badań i rozwoju naszych technologii, gdzie codziennie na powierzchni blisko 15 tysięcy m2 ponad 450 wykwalifikowanych specjalistów sprawia, że produkty alpha innotec osiągają unikalne, jedne z najlepszych parametrów na rynku. Marka alpha innotec należy obecnie do ait-deutschalnd GmbH - grupy największych europejskich producentów pomp ciepła.

 

Co oznacza alpha innotec?

 

To po prostu alpha - bo pierwsza, inno - od innowacji, tec - to technologia. Marka alpha innotec zawsze chce być o krok przed innymi. Dlatego też jesteśmy pionierem w wykorzystaniu przyszłościowych rozwiązań, m.in naturalnych czynników chłodniczych, takich jak R290, czyli propan, zwany często czynnikiem chłodniczym przyszłości. Podczas gdy inni producenci stawiają pierwsze kroki w stosowaniu tej technologii, my posiadamy na tym polu ponad 20 letnie doświadczenie.

 

Kraj pomp ciepła
Szwajcaria - wybiera brand alpha innotec

 

W Szwajcarii co trzeci dom posiada pompę ciepła a udział tych urządzeń w nowych domach wynosi ponad 80%. Fakt, że alpha innotec jest najczęściej wybieraną w Szwajcarii marką, nie jest przypadkiem. To solidna rekomendacja, którą lubimy się chwalić.

 

Polski przedstawiciel na miarę prestiżowej marki

 

Od blisko 20 lat Przedsiębiorstwo “Hydro-Tech” Konin jest wyłącznym przedstawicielem marki alpha innotec w Polsce. Jako “Hydro Tech” Konin, stabilnie funkcjonujemy na rynku od 26 lat, a już od 2000 r. posiadamy certyfikat ISO 9001. Każdego dnia jesteśmy dumni będąc krajowym przedstawicielem prestiżowej marki alpha innotec, z którą mocno się utożsamiamy.

 

X